ZooDENS

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Tato modifikace aparátu určeného k Densterapii je konstruována tak, aby umožňoval aplikaci terapie v srsti našich chlupatých miláčků. Je to především jinou konstrukcí vestavěné elektrody.

ZooDENS se používá pro poskytnutí místního a celkového ozdravného působení na organismus zvířat formou reflexního působení na biologicky aktivní body a zóny. Jako léčebný faktor využívá ZooDENS unikátní energoinformační signál ve formě modulovaného impulsního proudu s dynamickou změnou jeho parametrů v závislosti na napětí kůže v zóně pod elektrodou (biologicky zpětná vazba). Ta se vyznačuje úplnou bezpečností a dobrou snášenlivostí. Působením DENS se efektivně odstraní bolest, záněty, zlepšuje se prokrvení, normalizuje se činnost nervového, hormonálního a imunitního systému.

Aparát ZooDENS je určen pro použití majiteli domácích a exotických zvířat v domácích podmínkách, veterináři v polních podmínkách i ve specializovaných podmínkách veterinárních klinik a farem. ZooDENS ocení také majitelé chovných stanic, kde má aparát široké uplatnění.

Technické údaje:

napájecí zdroj - 2 ks baterie typ 1,5 V LR6/AA
váha - 130 g
rozměry - 195 x 65 x 45 mm
frekvence impulsů - 77, 10 Hz