Web poradna

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

>> Zaslat dotaz do webporadny

Zajímaly by mě kontraindikace na přístroj DiaDens. Děkuji. Ivo R.

Jelikož Densterapie má odlišné působení oproti jiným elektrostimulačním technikám, je rozsah kontraindikací minimální. Densterapii nemohou požívat osoby s implantovaným kardiostimulátorem, druhá kontraindikace je nesnášenlivost elektrických proudů. S touto kontraindikací jsem se za téměř čtyři roky setkal jen jednou. Projevuje se, že po přiložení aparátu i na nejslabší nastavení je působení člověku krajně nepříjemné. Mám však již  několik případů, kdy osoby, kterým je nepříjemná elektroléčba jiných technologií, Densterapii bez problémů přijímají. Je to dáno tím, že Dens je řízená našim vlastním neuroimpulzem a proto fyziologicky adaptabilní pro stimulovaný organismus. 
Další kontraindikace jsou podmíněné, tz. při nějaké vážné diagnóze je třeba konzultace s odborníkem, např. při epilepsii a pod.
Densterapie je velmi bezpečná a účinná technika, což bylo před povolením komerčního použití prokázáno stovkami klinických studií.

Jana R. Dobrý den,je možné použít přístroj při artroze malých kloubů a kolena? Děkuji

K léčbě artrotických problémů je Densterapie velmi
vhodná a dosahuje  ve výsledcích vysoké účinnosti. Zvláště aparát DiaDENS PK, který disponuje tz. ultranízkými frekvencemi, kde jsou přímo cílené frekvence na uvedenou diagnózu, je velmi osvědčený při léčbě této problematiky.  Účinnost terapie lze výrazně podpořit vhodnou nutriční suplementací a dalšími faktory, které jde upřesnit případnou konzultací.
Jelikož příčin vzniku artrózy je celé spektrum, nelze touto formou
postihnout všechny parametry. Mohu Vám v případě zájmu připravit po konzultaci léčebný režim terapií a metabolické podpory k dosažení efektivního zlepšení momentálního stavu.