Tiskoviny

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Příručka – DiaDENS manuál

Tato kniha obsahuje informace o historii Densterapie, obšírnější informaci o aparátech, principech funkcí, diagnostických režimech, a hlavně široké spektrum metodik léčby. Metodické postupy jsou doplněny obrazovou přílohou se zobrazením všech zón a bodů, na které se metodika odkazuje.

Kombinací informací v návodu k aparátům, a manuálu, získáte dostatečné informace k účinnému zvládnutí více než základních postupů léčby, případně diagnostiky aparáty DiaDENS.


Zjednodušený kapesní manuál

Tento „manuálek“ obsahuje výtah nejzákladnějších informací k Densterapii. Je ideální pro prvotní uchopení aparátu DiaDENS, jelikož uživatele nezahlcuje nadměrně informacemi a umožní jednoduchou metodikou získat první efekty v léčbě. Doporučuji prvních čtrnáct dnů pracovat výlučně s tímto manuálkem. Teprve poté je vhodné pozvolna vstřebávat další informace. Jednoduchou metodikou se s aparáty DiaDENS „skamarádíte“ a stanete se spokojenými uživateli.

Další využití manuálku je na cestách. Pokud si zvyknete nosit aparát a manuálek v kabelce nebo kufříku neustále sebou, jako většina uživatelů, budete schopni kdykoliv řešit akutní záchvaty, bolesti pohybového aparátu, první pomoc, a řadu terapií.

Těm, kdo si objednají aparát prostřednictvím těchto webstránek, přiložíme manuálek zdarma jako bonus.


Smlouva – kontrakt

Tato brožura je pro zájemce o obchodní spolupráci. Obsahuje smlouvu, obchodní podmínky a fotokopie certifikátů. Brožura je v ruštině s přiloženým překladem. Objednávku této tiskoviny doporučujeme po konzultaci nejlépe osobní, s obchodním zástupcem korporace, případně telefonické nebo e-mailové konzultaci s WebCentrem.