Popis metodiky

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Přednosti Densterapie

  • jednoduchost
  • dostupnost
  • efektivita

terapie

Terapie aparáty DiaDENS je koncipována tak, aby svou jednoduchostí aplikace umožnila masové rozšíření jak ve zdravotnických zařízeních, tak v domácím prostředí.

Ošetření dané problematiky spočívá v pěti jednoduchých krocích:

  1. zapnout aparát
  2. Nadstavit frekvenci ( základní - nejpoužívanější frekvence naskočí automaticky při zapnutí)
  3. přiložit aparát na bolavé místo, nebo reflexní zónu
  4. nadstavit sílu působení (tak aby aplikace byla příjemná)
  5. po ukončení aplikace aparát vypnout (pokud zapomenete, vypne se po pěti minutách sám)

 

Tuto metodiku zvládají děti od cca pěti let a dospělí do cca 100 let.

Děti mladší a dospělé osoby s postižením zvládají aparát pod dohledem výše uvedených.

Aparát DiaDENS má pouze osm tlačítek. 

Spodní pravé zapíná aparát, spodní levé vypíná. Touto lekcí ovládáte 25% tlačítek.

Nad tlačítkem zapnout, jsou dvě tlačítka, označené jedno plus, druhé mínus. Těmito listujete nabídce frekvencí (vysvětleno níže). Již umíte ovládat 50% tlačítek.

Nad tlačítkem vypnout,  jsou dvě tlačítka, označené jedno plus, druhé mínus. Těmito listujete v nabídce síly působení (vysvětleno níže). Již umíte ovládat 75% tlačítek.

Nad  displejem jsou vedle sebe dvě tlačítka, jedno označené „F", druhé „B". Pod těmi se skrývá režim diagnostický, kterým si na začátku nezatěžujte hlavu.  Takže na ně zatím zapomeneme, a tímto zvládáme ovládání terapeutických režimů na 100%.

Blahopřeji k úspěšnému absolvování kurzu ovládání aparátu DiaDENS. Chápu že tomu ještě nemůžete uvěřit, bylo to tak náhlé, ale je to tak.

      

K bodu 2. - přehled vhodnosti frekvencí je přiložen v návodu, případně zjednodušený návod z přehledem nejdůležitějších informací lze objednat na našich stránkách v nabídce příslušenství. Tento zjednodušený návod je  koncipován velice přehledně tak, aby se dal umístit do peněženky a byl dostupný v jakékoli situaci. S ním si víte rady i při řešení akutních záchvatů a při první pomoci.

K bodu 3. - bolavé místo najde každý člověk hravě, reflexní zóny jsou uvedeny v literatuře, kterou je možné přikoupit k aparátu, a jednoduchá mapa základních reflexních zón je ve výše uvedeném zjednodušeném návodu. Kdo má zájem o hlubší znalosti v oblasti reflexologie, může absolvovat odborné kurzy a semináře, které pořádáme ve spolupráci se špičkovými odborníky v daných oborech. (reflexologie, su-jok, aurikulární systémy, atd.)

K bodu 4. - síla působení je na každém místě těla jiná, v závislosti na kožním odporu a citlivosti inervace. Proto ji nelze nadstavovat tabulkově, ale při terapii si ji každý nadstavuje jednoduše tlačítky +/- v takové intenzitě, aby terapie byla příjemná.

terapie v zdravotnických zařízeních

Terapie v nemocnici, případně jiných zdravotnických zařízeních, výrazně urychlují procesy léčení, hojení a rehabilitace. Pod vedením ošetřujícího lékaře lze jednoduchou metodikou pracovat na pacientech, aniž by tyto terapie výrazně zatěžovaly odborný personál.

 

terapie v domácnosti

Jednoduchá obsluha aparátu a celková koncepce metodiky Densterapie předurčuje využívání aparátů DiaDENS k masovému využití. U chronických a degenerativních onemocněních je třeba pracovat na zlepšení stavu pravidelně a dlouhodobě. Léčení chronických problémů je časově i finančně náročné. Málokdo si může dovolit pravidelně, někdy i denně dojíždět na odborná pracoviště. Densterapie umožňuje snížit četnost návštěv odborného pracoviště, za předpokladu, že ošetřující terapeut vysvětlí klientovy metodiku podpory léčby Densterapií „za domácí úkol". Zrychlení návratu do běžného života je přínosem pro obě strany.

Při úrazech, nebo akutních stavech je DiaDENS neocenitelným pomocníkem. Rychle snižuje bolest, pomáhá utišit a harmonizovat organismus do odborného ošetření odborníkem.

 

terapie na pracovišti

při trvalé jednostranné zátěži na pracovištích lze eliminovat řadu nepříjemných projevů - posílit organismus při únavě, odstranit bolesti v zádech, zharmonizovat unavené oči...

U sedavých zaměstnání ani nemusíte vstát od stolu, a můžete pomocí aparátu DiaDENS provádět terapii regenerace nebo posílení svého tělíčka.

To platí u pro řidiče na dlouhých cestách.