Novinky

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY   Dokumenty v češtině

28.3.2019 DiaDENS PKM6 CZ
Popis přístroje najdete po dobu rekonstrukce webu v příloze kliknutím na modrý nadpis. Cena aparátu DiaDENS PKM6 CZ: 12.300,- Kč Bonus: Kapesní Atlas + Manuál DiaDENS
PDF (407 kB)
27.7.2009 STRUČNÝ PŘÍRUČNÍ ATLAS
Tento kapesní atlas o velikosti 10x14 cm je ideálním průvodcem terapiemi. Každý laik dokáže podle obrázků jednoduše aplikovat léčebný postup. Atlas je díky svým malým rozměrům vhodný i na cesty, jelikož vleze do náprsní kapsy nebo do kabelky. Pro terapeuty, kteří pracují s akupunkturními body, jsou navíc u jednotlivých diagnóz zobrazeny příslušné akupunkturní body v aurikulárním systému, k zefektivnění terapie a urychlení léčebného efektu.
JPG (1276 kB)
23.7.2009 Sada masážních elektrod
V nabídce přídavných elektrod k aparátům DiaDENS přibyla sada masážních elektrod. Jsou to dvě velice praktické elektrody, určené k Densterapii, usnadňující široké spektum terapií. V příloze je zobrazení těchto elektrod. První el. je ergonomicky tvarována, a velice příjemně se s ní provádí např. Densterapie spojená se zvýšeným tlakem na svalstvo. Velice si ji pochvalují urologové, jelikož výrazně usnadňuje manipulaci při terapiích v oblasti genitálií a konečníku. Při prostatických problémech, hemeroidech, zánětech vaječníků nebo nemocech močového ústrojí tuto elektrodu velmi oceníte. Druhá elektroda má místo obvyklého zakončení trny jako větší hřeben. Je určena ke stimulaci ochlupených částí těla, např. při terapiích po mozkové mrtvici, migrénách, nebo stimulaci cílených mozkových center. Ocení ji také ta část lidí, která si nevyholuje okolí genitálií. Další zajímavé využití je na zvířatech, kdy nám tato elektroda umožní využití Denasů s širokým spektrem frekvencí na našich čtyřnohých přátelích.
JPG (2133 kB)