Malavtilin

Kosmetický prostředek řady Efekton - krém pro péči o obličej a tělo

Složení: čištěná voda, olivový olej, eftiderm­, ricinový olej, olej jojoba, jalovcová  silice,  malavit, výtažek  z měsíčku lékařského, eleuterokokový extrakt.

EFTIDERM (FS 42-3372-97) je protizánětlivý prostředek. Mimo to přenáší přes kůži a sliznice biologicky aktivní látky, jejichž aktivitu mnohokrát zvyšuje, a účinek prodlužuje na 20 - 24 hodin.

MALAVIT® TU 9158.001.29731500-95, certifikát shody č. BOSTI/ROSS RU.001:040007CII-19 z 26. 2. 2001.

MALAVIT je vysoce účinný parafarmaceutický a kosmetický prostředek k vnějšímu použití, včetně sliznic uší, nosu, krku a genitálií, se silným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Lze aplikovat  prakticky na všechny druhy aerobní a anaerobní infekce,  se silným antivirovým, protiplísňovým, analgetickým a dezodoračním účinkem.

MALAVIT je produktem syntézy poznatků bioenergetické informační medicíny, farmakologie a homeopatie, s unikátními dary přírody pohoří Altaj. Jsou v něm obsaženy aktivní komplexy mědi, mezi nimi i minerál malachit; kyselina mléčná a další kyseliny; mravenčí líh; stříbro, soli sodíku, vápníku, draslíku, lithia atd., včelí produkty, cukry, mumio a bílé mumio (kamenný olej), modřínová a cedrová smůla, pupeny břízy a borovice, dubová kůra, extrakty kořenů a nadzemních částí bylin altajského regionu (pivoňka, řebříček, šalvěj, suchokvět, máta, měsíček, heřmánek, eukalyptus, puškvorec, mateřídouška, oměj atd.) - celkem 37 komponentů v upravené pramenité vodě bez barviv.

MALAVIT je informačně aktivní přípravek. Reguluje obnovení buněčné informace v buňkách organismu přes kůži, sliznice, biologicky aktivní body a nervová zakončení. Současně dezintegruje cizorodou informaci virů a mikroorganismů (vlnová fronta absorbuje „informační smog").

Eftiderm spojuje všechny aktivní složky Malavtilinu, snadno je přenáší do tkání a současně několikanásobně zvyšuje jejich léčebný efekt. Mimo to je to antioxidant, a působením na enzymatické systémy biologických membrán zvyšuje životaschopnost buněk. Díky tomu silně účinkuje na všechny hluboko uložené struktury. To napomáhá zvýšení protizánětlivého, protiendémového, antiseptického a analgetického účinku kompozice.

Klinické zkoušky Malavtilinu proběhly ve vědeckých institucích a zdravotnických zařízeních v Moskvě, Petrohradu, Jekatěrinburgu, Permu, Iževsku, Omsku, Tomsku, Čeljabinsku a dalších městech.

Antiseptické vlastnosti přípravku byly zkoumány na základních testovacích kmenech mikroorganismů rezistentních vůči antibiotikům. Je prokázáno, že přípravek potlačuje množení bacilu záškrtu, zlatého stafylokoka, streptokoka A i B, cytobakterií, salmonely, Bacillus pyocyaneus, Bacterium coli, Shigella disenteriae a kvasinek rodu Candida. Je prokázán virulicidní účinek na virus herpetu, vezikulární stomatitidy aj.

Indikace a užití

 • Doporučuje se při hnisavých a chronických zánětech středního ucha, chronických zánětech mandlí, angínách, highmoritidě a zánětech dutin. Praxe ukázala jeho vysokou efektivitu srovnatelnou se známými analogickými prostředky.

Užití: nanášet na kůži nebo sliznice v oblasti (nebo nad oblastí) lokalizace procesu 1 -  2krát denně po 7 - 10 dnů.

 • Přípravek je velmi efektivní při respiračních onemocněních a chřipce. Malavtilin nanášejte na nosní křídla 2 - 3krát denně, při doprovázejících bolestech hlavy na oblasti spánků.
 • Odstraňuje bolesti, otoky, obnovuje funkci tkání při zánětech nervů, neuralgiích, bolestech svalů a kloubů (artritida, burzitida, epicondylitida, tendovaginitida, osteochondróza, atd).
 • Malavtilin efektivně čistí kůži na kterémkoliv místě těla od akné, furunkulózy a herpetu.
 • Malavtilin se dobře osvědčil v gynekologicko-porodnické praxi. Byl zaznamenán dobrý efekt při místním léčení vulvovaginitidy (75 - 90 % úspěšnosti), zánětů pochvy, děložních přívěsků, eroze děložního hrdla aj.).
  Užití: spolu s obvyklou komplexní terapií zavádět vaginální tampóny na 6 - 8 hodin denně po 10 - 12 dnů. Při tříselné lymfogranulomatóze a infekčním zánětu urogenitální oblasti způsobeném původcem Ureaplasma Urealyticum je účelné po 1,5 - 2 měsících léčbu Malavtilinem opakovat.
 • Přípravek se doporučuje při riziku potratu, zánětech prsu, ošetření ragád na bradavce, špičatých kondylomatech, sanaci pochvy před porodem, umělým přerušením těhotenství a zavedení poševní antikoncepce. Malavtilin je netoxický, není potenciálním alergenem, nevyvolává místní podráždění kůže. Nemá embryotoxické ani teratogenní účinky a může být použit ve kterémkoliv období těhotenství.

Odborníci předních klinik a lékařských akademií v Rusku, včetně Permské lékařské akademie a Uralské státní lékařské akademie, doporučují Malavtilin k léčení těhotných žen se zánětem pochvy nespecifické etiologie jako hlavní metodu místní terapie a také při různých infekcích a genitální moniliáze. Předpokládají, že přípravek má v porodnictví a gynekologii velkou perspektivu. Příznivá je také skutečnost, že jej může používat každá žena samostatně v domácích podmínkách.

 • Uralská a Permská lékařská akademie vysoce ocenily efektivitu aplikace Malavtilinu společně s terapií přístrojem DENAS v gynekologii, otorinolaryngologii, léčení interních nemocí, traumatologii, stomatologii a praktickém lékařství.
 • Pro vyléčení plísňových onemocnění kůže chodidel stačí 1 - 2krát denně po 3 - 7 dnů nanášet Malavtilin na ohniska onemocnění.
 • Při pocení rukou, nohou a podpažních jamek Malavtilin odstraňuje zápach, snižuje produkci sekretu a potlačuje mikroflóru.
 • U poranění vazů, pohmožděnin a zlomenin se aplikuje Malavtilin 1 - 2krát denně po dobu 3 - 7 dnů. Při silném zhmoždění se hematomy („modřiny") vstřebávají za 2 - 3 dny. Snižuje se množství komplikací. Zlomeniny srůstají v optimální době.
 • Přípravek je vhodné použít při ošetření hnisavých ran, proleženin, omrzlin, popálenin, úrazů, hematomů („modřin") a oděrek. Bylo prokázáno, že ošetření kůže přípravkem pomáhá hojení ran a zabraňuje druhotné infekci. Malavtilin odstraňuje během 5 - 15 minut svalovou únavu.
 • Ve stomatologii (záněty dutiny ústní, paradontózy, bolesti zubů aj.) se Malavtilin aplikuje na kůži v místě projekce bolesti 1 - 2krát denně. Při paradontóze je účelné provádět místní masáž dásní 1 - 2krát denně po dobu 2 - 3 minut.
 • Antivirový program zajišťuje efektivní ochranu proti většině forem virových infekcí (chřipka, herpes aj.) včetně encefalitidy po přisátí klíštěte. Ošetření rány v místě přisátí snižuje projevy vedlejších efektů.
 • Díky obsahu enzymu fitopain Malavtilin výborně účinkuje na srůstové procesy na pohrudnici, v dutině břišní a malé pánve. Nanáší se nad postiženou oblast jednou denně 12 - 14 dnů za sebou, 4krát ročně.

Malavtilin je také výborný kosmetický prostředek. Předchází stárnutí kůže, snižuje množství vrásek, urychluje hojení hnisavých vřídků, zlepšuje mikrocirkulaci, zabraňuje tvorbě jizev a pomáhá odstraňovat existující jizevnaté změny.

Jako kosmetický přípravek se Malavtilin nanáší v tenké vrstvě na čistou vlhkou kůži 1 - 2krát denně. Může se používat trvale a také jako poklad pod kosmetiku.

Zvlášť vysoce efektivní je aplikace Malavtilinu společně s přístrojem DENAS při léčení různých nemocí a při prevenci jejich zhoršení, mj. při onemocněních orgánů trávící soustavy, nemocech plic a pohrudnice, ledvin, páteře, kloubů a gynekologických potížích. Pomáhá při hojení jizev a srůstů.

Malavtilin se nanáší na potřebné oblasti kůže 10 - 30 minut před DENSTERAPIÍ. Komplexní léčba trvá 10 - 15 dnů. Při chronických nemocech je účelné provádět 3 - 4 kůry ročně a je-li to nutné, je možné pokračovat v léčbě bez přestávek po dlouhou dobu. Mezi kůrami DENSTERAPIE je možné používat Malavtilin trvale.

Skladujte v chladu, chraňte před světlem.
Spotřebujte do 2 roků od data výroby.

Výrobce: LDF Medik, a. s.
pr. Kosmonavtov 18, korpus 98-A
620017 Jekatěrinburg, Rusko.
GOST 29189-91

Produkt společnosti DENAS MS