Krémy

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Krémy z nabídky korporace DENAS MS jsou svými účinky zaměřeny na podporu výsledků terapií aparátem DiaDENS. Produkce krémů korporace je výsledkem spolupráce s renomovaným výrobcem krémů, LDF MEDIK, z Jekatěrinburgu. Všechny receptury vychází ze staletími prověřených receptur ruského bylinkářství, které má ve světě stejný respekt, jako receptury čínské medicíny. Sortiment nabídky pro český trh je zatím omezená, jelikož schvalovací procesy brzdí uvedení dalších produktů korporace na trh.

V současné době máme k dispozici čtyři krémy:

MALAVTILIN – na pleť, ekzémy, eliminaci vrásek a další široké spektrum účinků které najdete v letáku

DENAVTILIN - krém na nohy - zajímavé spektrum účinků je v rozšířeném letáčku

BONAVTILIN - na klouby a na kůži – díky unikátnímu složení má výrazné výsledky při regeneraci kloubů a nemocích kůže

ELAVTILIN - krém proti celulitidě – odstraňuje projevy celulitidy a místních tukových uloženin

Tyto krémy mají výborné efekty při běžném každodenním používání, pokud se však používají v kombinaci s Densterapií, je efekt rychlejší a důslednější. Všechny krémy mají příjemnou viskozitu a dobrou roztíratelnost. Zvláště ženy oceňují i jemnou nevtíravou vůni, která nenarušuje použití dalších kosmetických přípravků. Přesto, že je samozřejmě uvedena dle zákona kontraindikace individuální nesnášenlivost, nesetkal jsem se zatím s alergickou reakcí na žádný z těchto krémů.

Použití Malavtilinu zvyšuje přenos neuroimpulzů při Densterapii mezi elektrodou aparátu a podkožním zakončením nervových vláken. Zlepšuje se tím efektivita a účinnost Densterapie. Použití Malavtilínu je vhodné zvláště u suché pokožky. Krém je vhodné nanést cca 10 minut před terapií na ošetřované místo.