DiaDENS PK

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Nejprodávanější aparát v ČR je DiaDENS PK. Je oblíben pro svoji jednoduchou obsluhu a široké spektrum využití. Tento aparát obsahuje všechny léčebné frekvence, díky tomu je léčbu jakéhokoliv zdravotního problému možno provádět maximálně efektivně.

Kromě základní škály léčebných frekvencí od 10 po 200 Hz, obsahuje i ultra nízké frekvence od 1 po 9,9 Hz (viz stránka frekvence) . Důležité jsou také frekvence 77/10 - na snižování vysokého tlaku, a 77AM na zvyšování tlaku nízkého + další efekty, viz kapitola frekvence.

Při léčbě vážnějších diagnóz je důležité kontrolovat vhodnost léků a potravin, řídit správně dietologický režim, což jde využitím diagnostického režimu Voll. Proto je tato metodika důležitá i pro využití v domácím prostředí. Pro většinu terapeutů je tato metodika dobře známá, jelikož se již řadu let používá k diagnostice funkce meridiálních drah a určování vhodnosti léků, homeopatik, vitaminových preparátů, případně potravin. DiaDENS PK má oproti dosud známým diagnostickým přístrojům dle Volla navíc režim Biovoll, který umožňuje před zahájením měření nadstavit do aparátu individuelní energetickou hodnotu měřeného člověka neskenováním této hodnoty do aparátu z měrného bodu dané osoby. Tím se výrazně zpřesňují výsledné hodnoty.

Unikátní je diagnostický režim Bioreper, kterým lze provádět diagnostiku orgánů a tělních systémů na aurikule (ušním boltci).

Diagnostické režimy Voll, Biovoll a Bioreper lze využívat u aparátu DiaDENS PK i v kombinaci s PC, což umožňuje přehlednější diagnostiku, tisk výsledků, porovnávání výsledků v grafech, vedení kartotéky klientů a sledování historie léčby. Příslušný software je součástí výbavy aparátu.

K aparátu lze připojit veškeré aplikační přídavné elektrody.

Přesto, že v domácím používání aparátu nevyužijeme všechny možnosti, které DiaDENS PK nabízí, je tento typ i pro laiky nejvýhodnější. Nákup aparátu je nutno chápat jako investici do zdraví, která nám slouží dlouhá léta, pro celou rodinu. Některé funkce proto využijeme až časem, ale je důležité být na každou situaci připraven. Lze účinně řešit akutní náhlé příhody a úrazy, i chronické, dlouho trvající nemoci. Široké spektrum frekvencí pomáhá při léčbě i vážných diagnóz od batolat po seniory, cíleným unikátním režimem.

S přehledným zjednodušeným manuálem který jsme pro Vás zpracovali, je použití aparátu jednoduché a snadné pro kohokoliv.

Rozšířené metodiky lze postupně vstřebávat z odborné literatury, nebo seminářů postupného vzdělávání.

Technické údaje:

napájecí zdroj - 1 ks baterie typ 9 V 6F22
váha - 180 g
rozměry - 210 x 55 x 35 mm
režimy TERAPIE - od 1 do 9,9 Hz (v krocích po 0,1Hz)
10, 20, 60, 77, 140, 200 Hz
režimy - 77/10, 77AM
režimy MED, TEST, SCR - 10 Hz
diagnostika - Vol, Biovoll, Bioreper
konektor na terapeutické přídavné elektrody
konektor na diagnostické přídavné elektrody

příslušenství:

- diagnostické elektrody k režimům Vol, Biovoll, Bioreper
- přídavná terapeutická elektroda k aplikaci elektroakupunktury
- software k diagnostickým režimům Vol, Biovoll, Bioreper
- propojovací kabely DiaDENS PK - PC
- brašna k uložení aparátu a příslušenství