DiaDENS - Kosmo

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

DiaDENS Kosmo - skutečný domácí kosmetolog, prostředek hardwarové kosmetologie dvacátého prvního století, k vytvoření kosmetologického efektu – komplexní ošetření pleti speciálně vyvinutou kosmetickou maskou s využitím mikroimpulzů.

Tato mikroimpulzní technologie výrazně zlepšuje procesy mikrocirkulace kůže, účinně aktivuje látkovou výměnu, podporuje detoxikaci a normalizuje metabolizaci kůže.

Mikroimpulzní aktivační maska se používá v kombinaci s třemi typy kosmetických masek unikátních receptur. V balení je vždy šest masek jednoho druhu.

Před aplikací je třeba se seznámit s návodem, případně poradit s odborníkem.

Aloe maska na obličej
pro hydrataci a čištění
k DiaDENS KOSMO
Maska na obličej z extraktu
kaviáru mořských ryb
k DiaDENS KOSMO
Maska na obličej s výtažkem
z vlaštovčího hnízda
k DiaDENS KOSMOTři vzorce krásy

Krásná bez kosmetiky.

Aloe maska na obličej pro hydrataci a čištění k DiaDENS KOSMO

Vzpomínáte si, jak Vám v dětství přikládala maminka na rány hojivý obklad z listů Aloe? Po chvíli se ranka zatáhla, a kůže pak byla v tomto místě jemná a svěží.

Výživná síla extraktu Aloe je použita jako základ hydratační a očistné masky DiaDENS Kosmo. Mimo to, že výborně hydratuje a zvláčňuje pokožku, zjasňuje a zvýrazňuje její tón. Maska dává komplexní efekt omlazení, detoxikace a regenerace naší pleti. Kdo tuto masku jednou zkusí, rychle si zvykne dopřát si tuto relaxační terapii nejen před každou důležitou schůzkou - romantickou, pracovní nebo slavnostní, ale i pro vlastní pohodu a pocit svěžesti. V době, kdy se klade důraz na přirozenost a biologickou přírodní čistotu v péči o tělo, je tato maska ideální pro pravidelné ošetřování naší pleti.

Zvláčňující regenerační a čistící maska DiaDENS Kosmo je vhodná pro všechny typy pleti, a to v jakémkoli věku.

Doporučujeme objednat si prozíravě dostatek masek, jelikož se jistě zalíbí i Vaší dceři a mámě.
Věčně krásná.

Maska na obličej z extraktu kaviáru mořských ryb k DiaDENS KOSMO

Jak se obvykle vracíme od moře? Osvěžení, zářící, opálení… Přibližně stejný efekt má obkladová maska DiaDENS Kosmo – extrakt z kaviáru mořských ryb a mořské řasy. Rozdíl je pouze v tom, že tento efekt můžete mít po celý rok! Energie moře oživuje procesy které probíhají v naší pleti. Maska podpoří prokrvení, normalizuje hormonální tvorbu i činnost mazových žláz. Výtažek z jiker Lososa aktivuje obnovu buněk a dodává aktivní kolagen, zajišťující hebkost a pružnost, takže po několika použitích masky vypadá kůže znatelně mladší. Jako by ji laskal příjemný mořský větřík nasycený blahodárnými výtažky moře…

Po několika použitích zřejmě tato maska nahradí širokou škálu přípravků na mnoha toaletních stolcích, jelikož Vám účinně pomůže zachovat Vaši pleť mladou, krásnou a svěží.
Krása bez stárnutí.

Maska na obličej z výtažkem z vlaštovčího hnízda k DiaDENS KOSMO

Znáte pocit, kdy se přiblížíte k zrcadlu a spatříte unavenou tvář, vrásky, pigmentaci… Takové situace přicházejí velice nenápadně. Aby věk nebyl na naší pleti znát, přichází maska proti stárnutí - DiaDENS Kosmo, s exotickou a úžasně aktivní složkou – extraktem z vlaštovčích hnízd. Obsahuje enzymy a přísady, které brání oxidačním procesům, které jsou příčinou stárnutí kůže. Právě oxidační inhibitor masky DiaDENS Kosmo obnovuje vadné membrány buněk, a tím jakoby obrací čas zpět. Potupně se uhlazuje zvlnění vrásek, mizí pigmentační skvrny, oživuje se barva kůže, a na omak je pleť měkčí a vláčnější.

Rychle poznáte změny a budete přijímat poklony: „Ty tak skvěle vypadáš, nechápu jak mládneš!“

Masky se můžou používat jak samostatně, tak především s kosmetologickým systémem DiaDENS Kosmo, který výrazně zvyšuje výsledný efekt.