DiaDENS Cardio

DENAS - NOVÝ ROZMĚR MEDICÍNY

Tento jednoúčelový aparát slouží k snižování vysokého krevního tlaku. Aparát obsahuje dvě frekvence – modulovanou frekvenci 77/10 a frekvenci z řady ultra nízkých – 9,2 Hz.

Neinvazivní (šetrné) působení na biologicky aktivní body na zápěstí, řízené mikroprocesorem, má za cíl snížení krevního tlaku.

Používání aparátu je velice jednoduché. Aparát upevníme vestavěným popruhem na zápěstí a zapneme tlačítkem. Speciálně řízený program trvá 5 – 7 minut. Použitá frekvence 9,2 se tradičně používá k léčbě hypertenzí, modulovaná frekvence 77/10 má celkově zklidňující účinek.

Aparát DiaDENS Cardio je určen pro pokles krevního tlaku u pacientů s labilní formou arteriální hypertenze a jako dodatkové působení při kůrové léčbě hypertenzní choroby v různých fázích.

Používání přístroje se doporučuje jak v terapeuticky profylaktických zařízeních, tak v domácím prostředí. Doporučuje se při používání spolupráce s ošetřujícím lékařem. Cílem spolupráce je postupné snížení medikamentní zátěže. Vhodná je kontrola tlaku měřícím přístrojem v průběhu kůry.

Technické údaje:

napájecí zdroj - 2 ks baterie typ 1,5 V LR6/AA
váha - 150 g
rozměry - 120 x 110 x 110 mm
režimy TERAPIE - 77/10; 9,2 Hz