Denavtilin

Kosmetický prostředek řady Efekton - krém na nohy

Indikace:
Krém na nohy se používá při hyperkeratóze (rohovitosti kůže), zvýšené potivosti (hyperhidróze), otékání a pocitech únavy nohou po delší fyzické námaze, k hojení a zamezení vzniku oděrek, prasklin a mozolů, k léčení a prevenci plísňových onemocnění kůže (jak v komplexu s medikamenty, tak i jako monoterapie), onemocnění doprovázených cévními poruchami a poruchami mikrocirkulace v tkáních dolních končetin.

Užití:
Krém je nutné používat po dobu 2 - 4 týdnů. Při chronickém onemocnění se doporučuje provádět kůru 4 - 5krát ročně, v případě potřeby a jako prevenci je možné používat jej po dlouhou dobu bez přestávek. Krém se nanáší jedenkrát denně na noc v tenké vrstvě na čistou vlhkou kůži (pro zvýšení efektu je možné kůži rozpařit). K prevenci plísňových onemocnění používejte krém trvale 1 - 2krát týdně po koupání nebo sprchování.

Při léčbě a prevenci cévních onemocnění dolních končetin se dosahuje vysokého léčebného efektu při použití společně s DENSTERAPIÍ. V tomto případě nanášejte krém v tenké vrstvě na čistou kůži po ukončení procedury.

Kontraindikace:
Individuální nesnášenlivost.

Složení:
Eftiderm (transportuje přes kůži a sliznice biologicky aktivní látky, zvyšuje jejich účinek a prodlužuje jej na 20 - 24 hodin, působí protizánětlivě a antiendémově, zvyšuje životaschopnost buněk, zlepšuje okysličování tkání), malavit (obsahuje aktivní komplexy mědi, mumio, včelí produkty, modřínovou smůlu, rostlinné extrakty a stříbro), ricinový olej, výtažek z měsíčku lékařského, natrium benzoát, nitrofural, vitamíny (retinol acetát), silice máty peprné, olivový olej, čištěná voda, tekutý vosk, glycerol monostearát, jalovcová silice, Lydazum.

Vyvinula a vyrábí: LDF MEDIK a.s.
ul. Šilovskaja 30, korpus 2, 623701 Berjozovskij, Sverdlovskaja oblast, Rusko
Korporace DENAS MS   exkluzivní distributor
ul. Akademika Postovskogo 15, 620146 Jekatěrinburg, Rusko

Objem:
Krém na nohy DENAVTILIN se vyrábí v tubách o objemu 50 ml.

Podmínky skladování:
Skladujte v suchu a chladu.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Výrobek odpovídá normě GOST 29189-91.

Produkt korporace DENAS MS