Bonavtilin

Kosmetický prostředek série EFEKTON - reparační krém na kůži

Složení: Základ krémů DTM s eftidermem (eftiderm, čištěná voda, Blandol (bílý minerální olej), Nafol 1618 S (cetearyl alkohol) DUB MCT 55/45 (triglyceridy kyseliny kaprilové), ricinový olej, glycerilmonostearát, Empilan KM 25 F (cetearet-25), DUB PC S (cetylpalmitát), BESIL DM 350 (dimetikon), Solbrol P (propylester kyseliny hydroxibenzoové); Resplanta PGA, DUB SE 15 P (palmitát sacharózy); malavit; aloe vera; arálie mandžuská; měsíček lékařský; kaštan koňský; jalovcový olej; jojobový olej; čajovníkový olej; extrapon V - komplex vitamínů A, B, E a H, chondroitin sulfát.

Užití: Krém nanášejte na lokality změněné kůže (drsná, ztluštělá, olupující se kůže, otoky atd.) včetně oblastí kloubů a páteře.

Účinky: změkčující a zvláčňující, vyhlazení povrchu kůže, zlepšení výživy tkání, napomáhá normalizaci metabolických procesů v kůži.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost obsažených komponent.

Základní účinky komponentů krému

Eftiderm během několika minut přenáší do tkání aktivní komponenty, významně zvyšuje a prodlužuje jejich účinnost.

Aloe vera je adaptogen. Má antioxidační a mírné absorpční účinky.

Kaštan koňský je adaptogen. Má antioxidační účinky a normalizuje srážlivost krve.

Arálie manžuská a měsíček lékařský jsou adaptogeny. Mají antioxidační účinky a podporují normalizaci funkce buněčných struktur, zvyšují imunitu a zpomalují procesy stárnutí.

Malavit je hygienický prostředek. Má antioxidační, adaptogenní, mírné tonizující a antibakteriální účinky.

Jojobový, jalovcový a čajovníkový olej jsou adaptogeny obsahující vysokou koncentraci nenasycených mastných kyselin identických s lipidy kůže, což zajišťuje krému jemnou strukturu a umožňuje jeho použití pro péči o jakýkoliv typ kůže. Mají změkčující a hydratující účinky, vyhlazují reliéf kůže, zlepšují její výživu a napomáhají normalizaci metabolických procesů v tkáních.

Chondrotitin podporuje obnovu struktury fibrózních tkání (včetně chrupavčitých).

Extrapon V je komplex vitamínů A, B, E a H, který podporuje zvýšení odolnosti organismu a účastní se všech metabolických procesů, které normalizuje. Zlepšuje výživu tkání včetně kapilár a nervů.

 

Způsob použití: 1 - 2krát denně po dobu 10 - 14 dnů lehkými masírujícími pohyby na postižené oblasti. V případě potřeby lze používat po dlouhou dobu bez přestávek.

Spotřebujte do 2 let (datum výroby je uvedeno na tubě).

Skladujte při teplotách ne nižších než 0 °C a ne vyšších než +25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem a zdrojů tepla.

  

Vyvinula a vyrábí: LDF MEDIK a.s.
ul. Šilovskaja 30, korpus 2, 623701 Berjozovskij, Sverdlovskaja oblast, Rusko
Korporace DENAS MS   exkluzivní distributor
ul. Akademika Postovskogo 15, 620146 Jekatěrinburg, Rusko

Norma GOST R 52343 - 2005

Produkt korporace DENAS MS